POLITYKA PRYWATNOŚCI

Bezpieczeństwo i prywatność danych Klientów są w Szkole Muzycznej Yamaha absolutnym priorytetem. Poniżej przedstawimy Ci szereg informacji i zasad, którymi się kierujemy, aby zapewnić, że korzystanie z naszej platformy jest nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne oraz zrozumiałe. W kwestii prywatności stawiamy sobie wysokie wymagania.
W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz napisać do naszego administatora ds.ochrony danych dostępnym pod adresem: utalentowanidlaswiata@gmail.com
Odpowiemy na wszystkie pytania!

KIM JESTEŚMY?

Yamaha Szkoła Muzyczna, z siedzibą w Szczecinie ul. 5 lipca 1A -prowadzona przez firmę Edukacja Muzyczna Miracanta Arkadiusz Kruber. NIP 671-117-16-09
Względem Twoich danych osobowych- administratorem jest Arkadiusz Kruber

JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

Wypełniając formularz zgłoszeniowy podajesz nam wyłącznie : Imię i nawisko, nr telefonu oraz adres mailowy. Są to dane niezbędne do świadczenia naszej usługi, czyli umówienia na lekcję próbną w naszej szkole oraz w celu możliwości kontaktu. Pozostałe dane niezbędne do podpisania umowy uzyskiwane są w sekretariacie szkoły, więc nie dotyczą strony internetowej i formularzy zgłoszeniowych. Przetwarzamy także Twoje numer IP.

PODSTAWY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Główną podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest wypełnienie formularza oraz zaznaczenie zgody w formularzu.
Jeżeli wyraziłeś zgodę, to będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe także w celu przesyłania informacji o naszej działalności. Stale zmieniamy się na lepsze, opracowujemy materiały edukacyjne oraz organizujemy wiele wydarzeń, w których możesz brać udział. Chcemy powiadomić Cię o naszych działaniach edukacyjnych. Zgoda na wiadomości tego rodzaju jest dobrowolna i jeśli jej nie wyrazisz, nie poniesiesz żadnych konsekwencji. Nadal będziemy świadczyć dla Ciebie nasze usługi najlepiej jak potrafimy.
Twoje dane są także przetwarzane przez nas w celu ułatwienia nawiązania kontaktu z nami. W tym zakresie, podstawą przetwarzania jest nasz uzasadniony interes - musimy mieć możliwość kontaktu z naszymi Klientami i wykonywania prac, które sprawią, że nasza usługa będzie jeszcze lepsza.
JAK WYKORZYSTUJEMY TWOJE DANE?

Twoje dane uzyskane poprzez wysłanie formularza są nam niezbędne abyśmy mogli świadczyć naszą usługę. Przetwarzamy zatem dane umożliwiające kontakt z Tobą , dzięki tym informacją jesteśmy w stanie ustalić możliwości zapisu do szkoły oraz ustalenia terminu lekcji próbnej.

KOMU PRZEKAZUJEMY DANE?

Państwa dane uzyskane z formularzy zostają przekazane jedynie do sekretariatu Szkoły, gdzie tworzone są plany zajęć. Do danym dostęp ma jedynie administrator oraz sekretarka.
Pamiętaj, że jesteśmy zobligowani do współpracy z organami ścigania i sądami. Jeżeli nakażą nam przekazanie Twoich danych to będziemy musieli to zrobić

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

Dopóki korzystasz z naszych usług, Twoje dane są przez nas przechowywane i przetwarzane. Po ukończeniu nauki w szkole, przetwarzanie przez nas Twoich danych polega na ich przechowywaniu przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń. Chcemy w ten sposób zabezpieczyć Twoje prawa.

ZMIANY POLITYKI PRYWATNOŚCI
Zmieniamy się na lepsze dla Ciebie, dlatego w przyszłości może się zdarzyć, że znajdziemy jeszcze lepsze sposoby by chronić Twoje dane. Wtedy będziemy zmuszeni do aktualizacji naszej polityki prywatności. Poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to z chęcią na nie odpowiemy. Napisz do nas : yamahaszczecin@gmail.com